Mjeshtrat e Magjike 2016

Kampionati Botëror Magjik, çmimi më i kërkuar ndërkombëtar nga magjistarët profesionistë nga e gjithë bota u transmetua në rrjetin televiziv për herë të parë në historinë e tij që nga themelimi i saj (1948).

Paraqitur nga Walter Rolfo dhe Gerry scotti në kanalin 5 në mbrëmjet kryesore të 5, programi ka arritur mbi 3.000.000 të shikuesve duke e pozicionuar veten si talentet më të talentuara të Talent Show ndonjëherë.


Talent Show

Kanali 5 - Koha e kryeministrit
Episodet e 4 - 120 min.
Condotto da Walter Rolfo e Gerry Scotti

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!