Mjeshtrat e Magjike 2011

Pas suksesit të vitit të kaluar, ai dyfishon takimin me magjinë në mbrëmjen e hershme.

Kampionati italian shndërrohet në itinerant: pas një viti përzgjedhjeje në të gjithë gadishullin, finalja arrin në Rai Due. Transmetimi është rritur nga prania e yjeve të mëdha ndërkombëtare të cilët kanë qenë të dhënë Masters e magjisë Awards, ata bëhen mentorë për kampionët e Italisë.

Grand Gala

Episodet e Kryeministrit Time 2 - 135 min.
Idea dhe format origjinale nga Walter Rolfo dhe Alessandro Marrazzo
Udhëhequr nga Raul Cremona dhe Jessica Polsky
Prodhuar nga Masters of Magic

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!