Mjeshtrat e Magjike 2010

Oscarët e Magjishëm Botëror, të drejtuar nga Raul Cremona dhe Z Forest.

Kthimi i Magjike në mbrëmjen e hershme! Bota e Magjike e Oscar dhe Kampionati Illusionism italian, i drejtuar nga Raul Kremona dhe Z. Forest, për minuta 135 të habisë.

Gran Gala - Ngjarje
Epoka e kryeministrit 1 - 135 min.
Idea dhe format origjinale nga Walter Rolfo dhe Alessandro Marrazzo
Udhëhequr nga Raul Cremona dhe Mr Forest
Prodhuar nga Masters of Magic

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!