Mjeshtrat e Magjike 2008

Antologjia e magjisë italiane, përsëriti herë 575 në botë.

Programi i parë magjik i regjistruar në dhomat e lojërave të një kazinoje. Antologjia e magjisë italiane, përsëriti herë 575 në botë. Artistët më të aftë italianë dhe performancat e tyre më të mira, u mblodhën në një shfaqje të madhe të iluzioneve të Mëdha, Close up dhe Magic Street.

Kryeministri Time Show

Episodet e 12 - 60 min.
Ideja dhe format origjinale nga Walter Rolfo
Udhëhequr nga Walter Rolfo
Prodhuar nga Masters of Magic

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!