Master i iluzionit

Tani "Masters of Magic Awards" historike e tokës në 5 Channel për një shfaqje edhe më të pasur dhe më të mahnitshme.

Midis artistëve magjistari i cili krijoi iluzionet për Michael Jackson dhe i vetmi njeri që është certifikuar nga MIT si që ka kompetenca të veçanta mendore: Uri Geller.

Gran Gala - Ngjarje

Primetime
Episodi 1 - 135 min.
Ideja dhe format origjinale nga Walter Rolfo
Kryer nga Teo Mammuccari
Prodhuar nga Masters of Magic

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!