Magjia "The Illusionist"

E para "Trego Magic Talent" në histori. Shansi për t'u bërë një yll i Las Vegas është për grabs për fituesin

E para "Trego Magic Talent" në histori. Artistët më të mirë 40 të botës konkurrojnë para një jurie të përbërë nga legjendat magjike 5: Uri Geller, Franz Harary, Ed Alonzo, Max Maven dhe Topas. Up për grabs për fitues, shans për t'u bërë një yll Las Vegas

Talent Show

Kanali 5 - Mediaset - Koha e kryeministrit
Episodet e 4 - 120 min.
Ideja dhe format origjinale nga Walter Rolfo
Kryer nga Teo Mammuccari
Prodhuar nga Masters of Magic

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!