TEDx Trastevere

Kryetari për TEDx Trastevere "Pika e jetës", me konferencën "Drops e magji"

"Ndryshimi i kushteve është sekreti për të qenë i lumtur" Walter ROLFO ishte i ftuar si folës në TEDx Trastevere, art temë e të cilit "pika e jetës" është marrë në fjalimin e tij "pika magji" për të realizuar " e pamundur dhe si të zgjedhësh të jesh i lumtur.

vend: Roma Trastevere
shikuesit: 1.500
Event: Konferenca
drejtuar nga: Walter Rolfo
përçueshmëri: Walter Rolfo

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!