Prestige

Shfaqja që Balla. A është e mundur ... të sjellësh adoleshentë 15.OOO në teatër, të gjitha në të njëjtën kohë? Pas ngjarjeve të mëdha ndërkombëtare, për herë të parë, një format tërësisht të MADE IN ITALY!

dritat lazer, efekte speciale, pamje të lë pa frymë dhe një mur ledwall bashku metra 75, shpjegoi se si krahët e pëllumbeshës gjigand teknologjik. Në skenë, artistët performojnë me një fonogram të përzier live nga DJ. Në audiencë, në të njëjtat shënime, njerëzit 15.000 kërcejnë për të kërcyer kohë.


Rental:
Oval Lingotto Turin
Shikues: 15.000
ngjarje: Dance Live / Zbavitje
Guests: Ura e Gabry - Martin Garrix
Drejtuar nga: Alessandro Marrazzo
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!