Suzuki Eicma - Stunt magjike

Potenza e leggerezza si fondono con il pensiero illusionistico

Për nisjen e Suzuki V-Strom 1000, kërkesa e klientit kërkoi të rriste fuqinë dhe lehtësinë e saj.
Kreativiteti i magjistarëve i ka transpozuar këto nevoja në një zbulim të mahnitshëm, i cili ka tërhequr vëmendjen e vizitorëve, duke e bërë Suzuki një nga më të vizituarit e Eicma 2013.

Rental:EICMA Milano
Shikues: 5000
ngjarje: Zbuloj
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!