STULZ - Infinity

Grand Gala e Magjike, e quajtur STULZ

8 Artistët me famë ndërkombëtare kanë alternuar në orët 3 të shfaqjeve të lidhura nga një fije e vetme narrative nën udhëheqjen e Walter Rolfo, Raul Cremona dhe Mago Forest. Minuta 180 të shfaqjes së madhe, për një mbrëmje që do të mbetet e pashlyeshme në kujtimet e publikut

Rental:Villa Sigurtà - Valeggio sul Mincio VR
Shikues:300
ngjarje: Grand Gala Show
Drejtuar nga: Alessandro Marrazzo
PRODUZIONE: Masters of Magic

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!