Rruga Magjike

Magjia e Rrugës është njëkohësisht një nga format më të vjetra dhe më moderne të artit magjik

I lashtë për shkak se magjistarët gjithmonë kanë shfaqur në sheshe dhe tregje, sepse vitet e fundit shumë artistë të njohur ndërkombëtarisht kanë përsosur dhe rafinuar vetëm këtë lloj shfaqjeje dhe Mjeshtrat e Magjive bashkëpunojnë me Artistët më të mirë të Rrugës Magjike të njohur ndërkombëtarisht!
Vendodhja-sugjeruara: Comuni, piazze, mercati
Artisti: Nga një 5 10
Shikues: da 20 a 500 per ciascun artista
ngjarje: Street Live performance
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!