RIVA DEL SOLE - Dreamagic

3 talentet e jashtëzakonshme italiane për një shfaqje nga skena midis ëndrrës dhe magjisë

Hotel Riva del Sole ka rinovuar këtë vit emërimin e Ferragosto, duke e çuar Magjinë e Madhe në qendër të verës së saj.

Rental:
Riva del Sole - Castiglione delle Pescaia (GR)
Shikues: 400
ngjarje: Trego Fazën
PRODUZIONE:Masters of Magic

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!