Revolution Fantasy Festival

A është e mundur ... të krijohet një Fantasyland që përfshin Magjitë, Cosplayers, Performuesit e Rrugëve, Phantasists dhe Circus të njohur ndërkombëtarisht në një realitet të vogël para alpine si Saint-Vincent?

Masters e Magjike mbajti Festivalin e parë Revolution Fantasy në Itali, ku shumë prej artit të botës magjike erdhi së bashku për të krijuar një takim me Fantastico, emocionuese të rinj dhe të vjetër të 5 ditë, nga mëngjesi deri në mbrëmje vonë.

Rental: Saint Vincent, Valle D'Aosta
Shikues: 20.000
ngjarje:Festivali Qytetar
president: Walter ROLFO

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!