Festivali magjik i borës

A është e mundur të kryeni 3000 metra në lartësi, në -20 shkallë dhe "ngrohni auditorin" për minuta 60?

Mjeshtrat e Magjisë sjell magji kudo. Çdo vend mund të jetë teatri ideal për një shfaqje magjike. Çdo shfaqje magjike mund të shndërrohet në një mjet të fuqishëm të komunikimit ose në një çelës të atraktivitetit të madh. Vendpushimet më të paharrueshme të skive në Valle d'Aosta janë bërë skenë për një turne, e krijuar për të bërë mijëra fëmijë dhe prindërit e tyre të ëndërrojnë.

Rental: Saint Vincent, Valle D'Aosta
Shikues: 60.000
ngjarje: Festival internazionale
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!