JUVENTUS - Dita e Familjes

Përsosmëria e sportit ndërkombëtar e plotëson habinë në ditën më magjike të vitit

Ne festuam Krishtlindjet në shtëpinë e Juventusit, në stadiumin e Juventusit në Torino, duke sjellë si një dhuratë artin më të mirë Magjik dhe duke marrë në këmbim emocione të mëdha të të rinjve dhe të vjetërve

Rental:Juventus Stadium
Shikues: 500
ngjarje: Ngjarja e Krishtlindjeve
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!