Pafundësi

Grand Gala e Magjike
8 Artistët me famë ndërkombëtare do të ndryshojnë në orët 2 të shfaqjes duke sjellë në skenë më të mirën e magjisë botërore.

120 minuta të mëdha tregojnë në të cilat yjet më të respektuar të magjisë performojnë rrethuar nga skenografi inovative dhe efektet spektakolare speciale.
Emocionet e ndryshme ndryshojnë, duke i dhënë jetë një shfaqjeje të fuqishme, të krijuar për të qëndruar, në pafundësi, në zemrën e spektatorit.

Vendodhja-sugjeruara: Teatër
Shikues: 300-2000
ngjarje: Grand Gala Show
Drejtuar nga: Alessandro Marrazzo
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!