Eklips

Dreka e parë Gala-Trego në Itali
Eclipse është një shfaqje e jashtëzakonshme në darkë, me artistët më të mirë në botë, për një emocion të pafund.

Iluzionistët, muzikantët dhe akrobatet do të jenë protagonistët e një ngjarjeje absolutisht inovative: një darkë ekskluzive dhe një fazë të vetme qendrore për të parë performancat e artistëve në distancë të afërt.

Vendodhja-sugjeruara: Grand Hotel, Tjetër
Shikues: 50-200
ngjarje: Dasma Gala Show
Drejtuar nga: Alessandro Marrazzo
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!