Kongresi magjik i Shën Vincenti

A është e mundur ... në vitet 6, për të pushtuar udhëheqjen botërore të organizimit të festivaleve magjike?

Festivali më i rëndësishëm i Magjisë në botë, tani në edicionin 16 °, është pika referuese për të gjithë tifozët e këtij arti, profesionistë, amatorë dhe spektatorë.
Në ditët e ngjarjes, rreth 20.000 shikuesit e gjallë dhe magjistarët 1.500 takohen për të përjetuar 100 orë të pandërprera të magjisë së bashku.

Vizito faqen e 2018 EDITION!

Rental: Saint Vincent, Valle D'Aosta
Shikues:Botimet 15
Transmetimet 4 Rai dhe Sky TV
ngjarje:Festivali Ndërkombëtar
Objektivi: e hapur për publikun e gjerë një botë elitiste që gjithmonë është përjashtuar nga jo-magjistarët, për të krijuar një lloj të ri argëtimi ndërgjenerator.
PRODUZIONE:Mjeshtrat e Magjisë

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!