COCACOLA - Partia e Krishtlindjeve

Coca Cola e ka quajtur Gala e Krishtlindjeve

Magjia e Krishtlindjeve blends dhe është lartësuar me magjinë e 5 në mesin e artistëve më të mirë të skenës ndërkombëtare, nën udhëheqjen e Walter Rolfo. Një vend i jashtëzakonshëm për një Coca Cola unike e ka quajtur Partinë e Krishtlindjeve

Rental: Milan
Shikues: 300
ngjarje: Grand Gala Show
Drejtuar nga: Alessandro Marrazzo
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!