BMW Reveal

Reveal i një produkti të ri BMW takohet me artin magjik

Për prezantimin e serisë së re të BMW 2 Series Active, Masters of Magic ka krijuar një zbulim që ka tërhequr vëmendjen e mysafirëve dhe të shtypit. Në një sallon simpatik, me qëllim të ndërtuar, një makinë dhe një balerin zbulohen sikur me magji. Një mënyrë e re për të imagjinuar zbulon dhe prezantimin e produkteve të reja.

Rental: QC Terme Milano
Shikues: 4000
ngjarje: Zbuloni BMW 2 Series Active Tour
PRODUZIONE: Masters of Magic

Media

JOIN
PËR TONA
NEWSLETTER

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!