Италијанците имаат талент и сте Que Vales

Masters of Magic ha offerto la propria consulenza artistica per il cast delle ultime edizioni Italiane del celebre format televisivo “…GOT TALENT”

Мајсторите на Магијата, исто така, го понудија својот уметнички консултантски услуги за кастингот и аудициите на Талент шоуто "ТУ СИ КУЛИ ВРЕДНОСТИ".
Форматот има силна точка во присуство на одлични уметнички таленти: секоја претстава се доставува до пресудата на судиите 3 и популарно жири. Најдобрите уметници доаѓаат во финалето.

ПРИДРУЖЕТЕ
НА НАШИОТ
ИНФОРМАТОР

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!