Сузуки Еикма - Магичен трик

Potenza e leggerezza si fondono con il pensiero illusionistico

За лансирањето на Suzuki V-Strom 1000, краткото барање на клиентот бараше да ја зголеми својата моќ и леснотија.
Креативноста на мајстори на магијата има вградени овие потреби во прекрасен открие, која го привлече вниманието на посетителите, со што на Сузуки застане еден од најпосетените dell'Eicma 2013.

локација:EICMA Milan
гледачите: 5000
Настан: Откриваш
Производство: Мајстори на магијата

медиумите

ПРИДРУЖЕТЕ
НА НАШИОТ
ИНФОРМАТОР

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!