RIVA DEL SOLE - Dreamagic

3 извонредни италијански таленти за претстава од сцената меѓу сонот и волшебноста

Хотел Рива дел Соле ја обнови оваа година назначувањето на Ферагосто, со што Големата магија ја доведе во центарот на своето лето.

локација:
Riva del Sole - Castiglione delle Pescaia (GR)
гледачите: 400
Настан: Прикажи стажирање
Производство:Мајстори на магијата

ПРИДРУЖЕТЕ
НА НАШИОТ
ИНФОРМАТОР

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!