Јувентус - Семеен ден

Извонредноста на меѓународниот спорт го исполнува чудото на најчудениот ден во годината

Го славевме Божиќ во Јувентус дома, на стадионот Јувентус во Торино, со што како подарок ја добивме најдобрата магична уметност и добивме во замена големи емоции на млади и стари

локација:Јувентус
гледачите: 500
Настан: Божиќ настан
Производство: Мајстори на магијата

медиумите

ПРИДРУЖЕТЕ
НА НАШИОТ
ИНФОРМАТОР

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!