Бесконечност

Grand Gala of Magic
8 Уметници на меѓународна слава ќе се менуваат во 2 часови на покажување доведување на сцената на најдобрите на светот магија.

120 големите шоу минути во кои најистакнатите ѕвезди на магија се претставени опкружени со иновативни сценографии и спектакуларни специјални ефекти.
Различни емоции наизменични, давајќи живот на интензивна претстава, создадена да остане, во бесконечно, во срцето на гледачот.

Локација Препорачан: Театар
гледачите: 300-2000
Настан: Гранд гала шоу
Режија: Алесандро Мараццо
Производство: Мајстори на магијата

медиумите

ПРИДРУЖЕТЕ
НА НАШИОТ
ИНФОРМАТОР

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!