Затемнувањето

Првата вечера Гала-шоу во Италија
Eclipse е извонредно вечерашно шоу, со најдобрите уметници во светот, за бескрајни емоции.

Илузионистите, музичари и акробати ќе бидат ѕвездите на ваков настан: ексклузивна вечера и централната бина да присуствуваат настапи на уметници одблизу.

Локација Препорачан: Гранд Хотел, Друго
гледачите: 50-200
Настан: Вечера гала шоу
Режија: Алесандро Мараццо
Производство: Мајстори на магијата

медиумите

ПРИДРУЖЕТЕ
НА НАШИОТ
ИНФОРМАТОР

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!