COCACOLA - Божиќ партија

Кока Кола го означи Божиќниот Гала

Магијата на Божиќ се меша и е воздигната со Магијата на 5 меѓу најдобрите уметници на меѓународната сцена, под раководство на Валтер Ролфо. Исклучително место за уникатна Божиќ партија со кока-кола

локација: Милано
гледачите: 300
Настан: Гранд гала шоу
Режија: Алесандро Мараццо
Производство: Мајстори на магијата

медиумите

ПРИДРУЖЕТЕ
НА НАШИОТ
ИНФОРМАТОР

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!